Záruka

Našim produktům opravdu věříme

Záruka
24 měsíců

Nadstandardní
podmínky

Pojištění
odpovědnosti

Proč PrintLine?

Záruka až 24 měsíců

Našim zákazníkům poskytujeme pestrou paletu výhod i v oblasti záruky. Na rozdíl od originálních výrobců nabízíme prodlouženou dobu záruky, a to až na 24 měsíců. Za svými produkty si stojíme, proto se nebojíme zákazníkům poskytnout exkluzivní podmínky.

Proč PrintLine?

Nadstandardní podmínky

Nejste s tonerem PrintLine z jakéhokoliv důvodu spokojeni? Vaše rozhodnutí respektujeme a v případě nespokojenosti zajistíme odvoz výrobků na naše vlastní náklady.

Proč PrintLine?

Garance vaší tiskárny

Pokud se na vaší tiskárně objeví závada, kterou způsobil náš alternativní toner, veškeré náklady bereme na sebe. Chceme, aby se na nás naši zákazníci mohli obrátit kdykoliv a měli jistotu, že u nás najdou podporu. Můžete nás kontaktovat emailem nebo telefonicky a společně věc dořešíme.

Naše tajemství

Proč poskytujeme prodlouženou záruku?

Jak je možné, že svým zákazníkům nabízíme až dvouletou záruku na tonery, cartridge a inkousty?

Věříme svým výrobkům

Jednoduše víme, že naše produkty jsou kvalitní, prověřené a zákazníkům poskytují ostrý tisk, maximální výtěžnost a kýženou kvalitu tisku. Zákazníkům se tudíž nebojíme poskytnout pestrou paletu výhod i v oblasti záruky. Chceme lidem nabídnout podporu a jistotu, že se na nás mohou obrátit i po koupi výrobku a společně můžeme vyřešit jakýkoliv problém.

Případnou škodu uhradíme my

Pokud se prokáže, že vaše tiskárna byla poškozena tonerem PrintLine, náhrady za škodu vám uhradíme my. V tomto případě se co nejrychleji obraťte na svého prodejce, který nás následně bude kontaktovat. Záruka se u nás v PrintLine vztahuje na záruční i pozáruční servis produktů.

O svoji tiskárnu se bát nemusíte

Bojíte se vyzkoušet alternativní toner? Není potřeba. Naše tonery dokonale odpovídají specifikacím originálních výrobců, jsou kompatibilní a vyměnit starý toner za nový zvládne opravdu každý, už nemusíte mít strach ze situace, že výměna toneru připadne v kanceláři právě na vás.