Prodej

Kde najdete produkty PrintLine?

Eshopy, kamenné prodejny i výdejny

Tonery PrintLine chceme rozšířit mezi co nejvíce lidí, jelikož věříme, že jsou skvělou alternativou k originálním výrobkům. Naše produkty najdete jak na maloobchodních prodejnách nebo eshopech, které vám zboží doručí přímo domů nebo na vámi zvolené výdejní místo. Stovky produktů máme skladem, tudíž u vás zboží může být do 24 hodin po celé republice, v Brně si výrobky můžete vyzvednout ještě v den objednávky. Mezi prodejce našich výrobků patří TS Bohemia, Alfa, SofcomGroup, Suntech nebo Digiboss. Pokud hledáte nejbližší prodejnu, neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 777 186 637 a my vás k té nejbližší nasměrujeme.

Velkoobchodní prodej tonerů PrintLine

Nabízíme i velkoobchodní prodej alternativních tonerů PrintLine. Pokud máte zájem o větší počet našich výrobků, kontaktujte prosím pracovníky ze společnosti Damedis s.r.o. nebo 100MEGA Distribution, kteří se starají o velkoobchodní distribuci.


Damedis s.r.o - damedis@damedis.cz

100MEGA distribution - obchod@100mega.cz

Jak na to?

Podpora pro váš prodej

Staňte se našimi partnery a získejte zdarma základní sadu propagačních materiálů:

  • Plakáty a bannery PrintLine na prodejnu
  • Samolepky PrintLine

V případě dlouhodobé spolupráce vám pomůžeme s vybavením prodejny. Podle dosaženého obratu máte nárok na mincovníky, prodejní stojany, světelné reklamy a další POS materiály PrintLine.

Rádi vám s propagací pomůžeme, protože si uvědomujeme, že váš úspěch znamená úspěch i pro nás.