phone+420 777 186 637

Recenze náplní PrintLine

Recenze zákníků portálu Heureka.cz

recenze.jpg

Recenze od našich zákazníků.

Díky dobrému poměru ceny a kvality nepřemýšlíme o změně dodavatele,jelikož jsou Tonery PrintLine v této kategorii zatím asi nejlepší a nejvýhodnější. Alespoň v porovnání s předchozími dodavateli.

Jiří Fiala

IT oddělení

MERKUR CASINO a.s.

 

Spotřební materiál PrintLine odebíráme již přes dva roky. Jsme spokojeni s kvalitou dodávaného sortimentu, rychlostí dodávek a dárky, které vždy potěší. Značku PrintLine můžeme doporučit firemním zákazníkům, tak koncovým uživatelům

Jana Vojáčková - asistentka účetní

MAKA THERM CZ s.r.o.

Recenze od partnerských společností.

100mega

Značku PrintLine jsme do našeho sortimentu zařadili v roce 2011. Od té doby je PrintLine díky své šířce sortimentu, rychlému dodání a kvalitě stabilně prodávaná značka. Oceňujeme centrální sklad v Brně, který velmi pružně dodá zboží v případě nutnosti i tentýž den. 

Petr Špičák

Product Manager

100mega distribution

-----------------------------------------------------

T.S. Bohemia

Spotřební materiál PrintLine prodáváme již mnoho let. Ročně jej zakoupí tisíce spokojených zákazníků, kteří se díky skvělému poměru ceny a kvality rádi vracejí. Jsme spokojeni s šířkou sortimentu, která velmi rychle reaguje na potřeby našich zákazníků a je velmi často krok před konkurencí. Značku PrintLine rádi doporučujeme jak firemním, tak i koncovým zákazníkům.

Jan Pospíšil

Product Manager

T.S. Bohemia

---------------------------------------------------

Softcom

Značku PrintLine si oblíbili nejen naši zákazníci, ale i obchodníci. Zboží, které je kvalitní a kryje se velkým množstvím záruk se prodává téměř samo, což u spotřebního materiálu platí dvojnásob. Jako velmi užitečnou hodnotíme zákaznickou linku PrintLine, která nejednou pomohla našim zákazníkům. 

Ondřej Šebek

Product Manager

Softcom


 

 

 


Novinky pro Brother

        PrintLine pro Brother.jpg

Do nabídky jsme zařadili několik desítek cartridge pro Brother, u kterých jsme pečlivě testovali použitý inkoust.